Ga naar content
Wij zijn de #1 Microsoft partner
#1 Microsoft partner van NL
Sales

Business Development Manager

Gent 40 uur

Je begint de dag niet met het afwerken van een lijstje taken. Je begint met kansen. Misschien drink je een koffie met een CIO die worstelt met cybersecurity. Of schuif je aan tafel bij een CEO die AI wil inzetten, maar niet weet waar te beginnen. Je luistert, stelt vragen en ontdekt waar de échte uitdaging zit. Niet om meteen iets te verkopen, maar om te begrijpen hoe je het verschil kunt maken.

Terug op kantoor stem je af met onze Microsoft-specialisten. Samen werk je een oplossing uit die een klant écht vooruithelpt. En wanneer die handtekening uiteindelijk gezet wordt? Dan weet je dat jij niet zomaar een deal hebt gesloten. Je hebt een nieuwe langetermijnpartner voor Wortell binnengehaald en mee gebouwd aan de toekomst van onze organisatie.

Yves Van Couwenberge

Managing Director BE

Saskia De Groot

Head of HR BE

Saskia Jeneson

Commercial Director
Klik op de bollen voor meer informatie.

Wat ga je doen?

Nieuwe klanten overtuigen
Deals succesvol begeleiden
Strategisch advies geven
Commerciële markt uitbouwen
Nieuwe klanten overtuigen

Je opent deuren, bouwt vertrouwen op en haalt organisaties over de streep om voor Wortell te kiezen.

Deals succesvol begeleiden

Van eerste kennismaking tot handtekening blijf jij eigenaar van het volledige commerciële traject.

Strategisch advies geven

Je ontdekt de uitdagingen van klanten en vertaalt die samen met onze experten naar oplossingen met echte businesswaarde.

Commerciële markt uitbouwen

Je bouwt een sterke pipeline op via prospectie, events, referrals, je netwerk en het Microsoft-ecosysteem.

We zoeken echt een topper

Wat heb je nodig?

  • Je hebt enkele jaren ervaring in B2B Business Development of New Business Sales;
  • Je krijgt energie van prospecteren en het binnenhalen van nieuwe klanten;
  • Je bent een consultatieve verkoper die eerst luistert en daarna adviseert;
  • Je voelt je comfortabel aan tafel bij directie, CIO's en beslissingsnemers;
  • Je bent ondernemend en wacht niet tot kansen naar jou komen;
  • Je laat je niet ontmoedigen door een "nee";
  • Je hebt ervaring met of een sterke affiniteit voor Microsoft, Cloud, AI, Security of Managed Services;
  • Je spreekt vlot Nederlands en kan je professioneel uitdrukken in het Engels. Frans is mooi meegenomen.
Klik op de gekleurde agenda items voor een beschrijving.

Hoe ziet je dag eruit?

Maandag 09:00-10:00: Meeting
Maandag 12:00-13:00: Lunch
Maandag 13:00-15:00: Focustijd - Niet storen
Dinsdag 09:00-11:00: Kennis verdiepen
Dinsdag 11:00-12:00: Reistijd naar de klant
Dinsdag 12:00-13:00: Lunch
Dinsdag 15:00-17:00: Onderhandelen & deals sluiten
Woensdag 12:00-13:00: Lunch
Woensdag 13:00-15:00: Samenwerken met Microsoft
Donderdag 12:00-13:00: Lunch
Donderdag 15:00-18:00: Nieuwe opportuniteiten
Vrijdag 09:00-11:00: Relaties versterken
Vrijdag 13:00-14:00: Lunch
Vrijdag 16:00-17:00: Pipeline beheren
Saskia De Groot HR & Recruitment

Vragen over de Business Development Manager vacature?

Whatsapp mij via de button rechtsonder

Bij Wortell draait alles om impact maken met technologie. Als toonaangevende Microsoft Tier 1-partner in Cloud, AI en Security werken meer dan 500 experts in Nederland en België elke dag aan innovatieve oplossingen die organisaties toekomstbestendig maken. In België bouwen we gericht verder aan onze lokale verankering en groei binnen het commercial segment. Je komt terecht in een omgeving waar ondernemerschap wordt gestimuleerd, waar je autonomie krijgt én kunt rekenen op de inhoudelijke kracht van architects, consultants en AI-specialisten. Samen zorgen we ervoor dat technologie niet alleen slim is, maar vooral mensen en organisaties versterkt.

Kortom

"Je krijgt het vertrouwen om jouw eigen markt uit te bouwen, terwijl je kan rekenen op collega’s die experten zijn in hun vak. Samen winnen we geen deals omdat we de luidste zijn, maar omdat klanten voelen dat we hen écht vooruit willen helpen."

Solliciteer direct!

Sollicitatieproces

1

Even bellen?

Wij willen je beter leren kennen. In dit gesprek horen wij graag wat jou getriggerd heeft om bij Wortell te solliciteren op deze vacature. Ook is het een mooi moment om jouw initiële vragen te beantwoorden.
2

Kennismaking

We nodigen je graag uit op ons kantoor in Lijnden of Gouda voor een kennismakingsgesprek. Een van onze recruiters zal je eerste gesprekspartner zijn en jouw contactpersoon gedurende het proces. We vertellen je graag meer over Wortell en zijn ook heel benieuwd naar wat jij zoekt in een nieuwe uitdaging.
3

Vervolggesprek

Goed gevoel? Dan nemen we de volgende stap. In het vervolggesprek spreek je twee collega’s uit het team. Zij zullen je meer vertellen over de afdeling en welke uitdagingen komen kijken bij deze rol.
Gesprek
4

Aanbieding

Is er een match? Dan bieden wij je graag een aanbieding aan. Wij streven naar het beste aanbod wat wij jou kunnen bieden, om op deze manier aan jouw wensen te voldoen als werkgever.
5

Contract tekenen

Ga je akkoord met de aanbieding? Dan is het tijd om de kurk van de fles te schieten en je contract te tekenen! Wij gaan je klaarstomen voor onze onboarding en wensen je alvast veel plezier als nieuwe Worteller!