Ga naar content
Wij zijn de #1 Microsoft partner
#1 Microsoft partner van NL
Console Trainingen Werken bij

Upskill DP-600 → DP-700: Real-Time Analytics in Microsoft Fabric

€ 649,- (excl. BTW) 1 dag Utrecht

Omschrijving

Wil je je kennis van Microsoft Fabric uitbreiden en klaar zijn voor real-time scenario’s? Tijdens deze upskill-dag maak je de stap van het DP-600 certificeringstraject: Implementing Analytics Solutions Using Microsoft Fabric naar het DP-700 certificeringstraject: Fabric Data Analyst met een verdiepende training in Real-Time Analytics. Je ontdekt hoe je streaming data verwerkt, analyseert en direct toepast in dashboards en rapportages. Na deze dag beheers je het ontbrekende onderdeel van de DP-700 en kun je direct aan de slag met real-time datatoepassingen.

Voorkennis

Onderwerpen

  • Introductie tot Real-Time Analytics in Fabric
  • Data Ingestion: het verbinden van real-time datastromen (o.a. Eventstreams, IoT)
  • Data Processing met Kusto Query Language (KQL)
  • Integratie van real-time data met Lakehouses en Warehouses
  • Visualiseren en analyseren van real-time data in Power BI
  • Best practices en use cases voor real-time scenario’s

Studiemateriaal

Tijdens de training "Upskill DP-600 → DP-700: Real-Time Analytics in Microsoft Fabric" gebruiken we het officiële Microsoft Learn-materiaal, aangevuld met praktijkvoorbeelden en oefeningen die direct toepasbaar zijn. Al het benodigde materiaal wordt beschikbaar gesteld.

Beschikbare datums

Begint op
Eindigt op
Locatie
Prijs (excl. BTW)
Inschrijven
Acties
Begint op:
Eindigt op:
Locatie: Utrecht
Prijs (excl. BTW): € 649,-

Onbeperkt leren voor een vaste prijs met Unlimited Learning.

Onbeperkt leren voor een vaste maandelijkse prijs. Of je nu solo gaat of als team, wij staan klaar om jouw kennisdoelen te verwezenlijken.